Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

HDMI Extender by coaxial cable HDEX0011M1 TX (передавач, DVB-T модулятор, 1080p)  • в наявності
Даний передавач HDEX0011M1 дозволяє передавати HDMI сигнал дозволу Full HD 1080p на відстань до 500 м * від джерела сигналу (HD-ресивер, BD-плеєр, відеореєстратор, комп'ютер та інші) до приймача сигналу (спецприймальник, Т2 ефірний ресивер, HD-телевізор, панель , проектор). Така можливість забезпечується форматом передачі в РЧ каналі - використовується DVB-T модуляція, що і дозволяє здійснити прийом на сучасний телевізор або ефірний Т2 ресивер. Така велика дальність передачі сигналу досягається за рахунок каналу для передачі - використовується коаксіальний кабель стандарту RG-6 з хвильовим опором 75 Ом. Для передачі сигналу передбачені 80 частотних каналів в діапазоні від 139 до 950 МГц - вони попередньо встановлювати на передавачі перед включенням харчування. Вибір каналу здійснюється набором кодової комбінації на 8 перемикачах в кожному модулі, таблиця відповідності частотам приведена в інструкції по експлуатації. Ніякої додаткової настройки система не вимагає. Виробник повідомляє про можливість одночасної роботи по одному коаксіальному кабелю до 48 передавачів **. Формат передачі телевізійного сигналу дозволяє приймати його одночасно на безлічі приймачів (телевізорів). Також для передачі сигналу можна використовувати існуючу домашню ВЧ розведення. В цьому випадку потрібно підбирати номер канал передачі, щоб він не заважав трансляції інших каналів. Дальність передачі сигналу по ВЧ розводці може зменшуватися в залежності від застосованих схемних рішень в самій розводці.
Конструктивно у передавача на одній зі сторін розташований ВЧ вихід і набір перемикачів для установки коду каналу, з протилежного боку - вхід HDMI, роз'єм підключення живлення, індикація живлення і підключення джерела сигналу. При роботі передавач відчутно нагріваються, тому необхідно забезпечити вентиляцію достатнього рівня для його безперебійної та довготривалої експлуатації! Монтаж краще здійснювати на вертикальну поверхню.

 
Області застосування даного передавача:

· Передача сигналу від віддаленого відеореєстратора з підтримкою HD відеокамер;

· Розводка HDMI-сигналу від HD-ресивера або Android-приставки в домашніх умовах [ "мультирум" (багатокімнатні квартири, будинки і котеджі)];

· Розводка HDMI-сигналу від HD-ресивера, Android-приставки, комп'ютера в професійних інсталяціях, наприклад для демонстрації промо- та рекламної інформації одночасно на безлічі дисплеїв в торгових мережах, виставкових залах і "шоу-румах";

· Для підключення віддалених переглядових екранів;

· Роздача HD контенту в спорт барах і ресторанах;

· Побудова міні кабельних станцій на базах відпочинку і готелях.Порядок встановлення з'єднання і запуску системи передачі сигналу:

1. Підключити коаксіальний кабель до ВЧ роз'ємів передавача.

2. Підключити HDMI кабель від джерела сигналу до входу передавача.

3. Встановити на перемикачах передавача кодову комбінацію каналу передачі згідно таблиці.

4. Подати харчування на передавач.

Порядок відключення строго зворотний! Настійно не рекомендуємо проводити комутації коаксіальних і HDMI кабелів при підключеному харчуванні! Це може привести до виходу з ладу обладнання! Також рекомендуємо при зміні каналу відключати роз'єми живлення і HDMI кабель на 1 хвилину (по HDMI кабелю при відключеному харчуванні відбувається підживлення модулятора і при повторній подачі живлення він може зависнути!).


Звертаємо вашу увагу на положення вимикачів: на блоці вимикачів намальована діаграма ON і стрілка вниз, її треба трактувати таким чином - вимикач піднятий вгору означає код "0", вимикач опущений вниз означає код "1". При инверсной установці кодової комбінації ви ризикуєте або потрапити на досконалої інший частотний канал, або взагалі перевести модулятор в неробочий режим до моменту установки правильної кодової комбінації. При зміні кодової комбінації необхідно перезапускати харчування модулятора для вступу в силу змін!
Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок