Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

Надходження приставок для SMART TV та аксесуарів до них

Повідомляємо про нове надходження у продаж приставок Smart TV моделей X96Q 2/16, X98Q 2/16, X96 MAX+ ULTRA, X98H PRO. Купуючи будь-яку з пропонованих приставок, ви отримаєте доступ до контенту сервісу Youtube, ви зможете переглядати IPTV канали доступних операторів і фільми з доступних кіносервісів (додатки встановлюються користувачем самостійно). Наша пропозиція дозволить підібрати вам приставку під особисті запити та можливості.

Приставка «premium» класу моделі X98H PRO тепер доступна у двох варіантах – X98H PRO 2/16 та X98H PRO 4/32. Їхня відмінність тільки у вбудованій пам'яті, всі інші рішення без змін - процесор Allwinner H618, 1000M LAN, вбудований Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, пульт Д/У з кнопками, що навчаються.

 

Також оновлено нашу пропозицію по аеромишкам – до раніше пропонованих моделей G10s та G20s додалася модель G20S PRO BT. G20S PRO BT – це преміальна модель у серії G20, вона має такі переваги:

  • 30 кнопок з можливістю підсвічування під час натискання;
  • Кодування команд кнопок ІЧ каналу збігається з командами управління приставок серії X96;
  • Дві кнопки, що навчаються (Power, Mute);
  • Голосовий пошук контенту в програмах, що підтримуються;
  • Вбудований адаптер Bluetooth версії BT 5.0 дозволяє спарувати аеромишку з керованим пристроєм, що підтримує протокол BT 5.0, без встановлення USB-адаптера (підтримується приставками X98H PRO, MECOOL KM6 DELUXE) та дозволяє керувати без прямої оптичної видимості на відстані до 10 метрів.

 

Також, у нас ви можете придбати приставки X96MAX+, X96 X4, MECOOL KM6 CLASSIC та DELUXE. Придбати приставки у нас можна оптом та в роздріб, як за готівку, так і безготівково.


Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок