Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

Зниження цін на портативні зарядні станції

Шановні покупці! У зв'язку з оновленням складу наша компанія знизила ціни на портативні зарядні станції ALLPOWERS та SKE. Портативні зарядні станції є різновидом переносних УМБ для резервного та аварійного живлення. Вони призначені для заряджання мобільних гаджетів та живлення малопотужної побутової техніки в умовах відсутності енергопостачання від місцевого РЕМу (наприклад, при надзвичайних ситуаціях або поза приміщеннями).

 

Зарядна станція просто незамінна річ при віялових аварійних відключеннях електрики! Тому не рекомендуємо відтягувати її покупку – запаси складу обмежені!

 

Портативні зарядні станції оснащені Li-ion акумуляторами, завдяки чому вони мають компактні розміри та невелику вагу, що дозволяють легко їх транспортувати. Для зарядки гаджетів станції оснащені портами USB A та USB type-C, мають виходи для підключення по 12В постійного струму, для живлення електроустаткування – розетки 220В змінного струму. Усі станції мають дисплеї для відображення режимів роботи, потужності підключеного навантаження та розрахункового часу роботи підключеного навантаження. У всіх станцій передбачена можливість зарядки від мережі 220В та сонячних батарей.

 

ALLPOWERS S200 – рекомендована для резервної роботи ноутбука, можна транспортувати навіть у звичайній сумці чи рюкзаку!

 

ALLPOWERS S300 – рекомендована для резервного живлення техніки потужністю до 300 Вт (маломощний опалювальний котел, невеликий телевізор, потужний ноутбук, резервне освітлення), легко переноситься в руці при необхідності.

 

ALLPOWERS S700 – рекомендована для резервного живлення техніки потужністю до 700 Вт (опалювальний котел, телевізор до 40”, зарядка дронів, автомобільний холодильник, резервне освітлення квартири).

 

SKE BP600W – рекомендована для резервного живлення техніки потужністю до 600 Вт (опалювальний котел, телевізор до 40”, зарядка дронів, автомобільний холодильник, резервне освітлення квартири), має частково металевий корпус та великий індикатор.


Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок