Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

Портативна зарядна станція ALLPOWERS S200 • Виробник: ALLPOWERS
 • В наявності: 9
 • Ціна: 4469.4грн.


Портативна зарядна станція ALLPOWERS S200 є різновидом переносних УМБ та призначена для заряджання мобільних гаджетів та живлення малопотужної побутової техніки в умовах відсутності енергопостачання від місцевого РЕМу. Образно кажучи, можна сказати, що ця зарядна станція – це «потужний павербанк із розеткою 220В». Від розетки можна запитати ненажерливий ноутбук, телевізор з 19-24'' діагоналлю, систему освітлення невеликої потужності, опалювальний котел.

 

Портативна зарядна станція оснащена літій-іонним акумулятором ємністю 41600мА (154 Вт). Станція забезпечують зарядку та живлення пристроїв, що підключаються по двох USB портах (5В), порту USB type-C (до 60Вт), виходу змінного струму 220 В. Портативна зарядна станція ALLPOWERS S200 має широкий спектр застосування:

 • Потреба в електроенергії у надзвичайних ситуаціях;
 • Потреба електроенергії поза приміщеннями (кемпінг, подорож);
 • Заряджання смартфонів, фотоапаратів, портативних відеокамер, ноутбуків.

 

Для живлення малопотужної побутової техніки від 220В змінного струму в ALLPOWERS S200 використовується інвертор із формою вихідної напруги апроксимована синусоїда. Звертаємо на це вашу увагу! Більшість пристроїв з імпульсним блоком живлення сприймають цю форму напруги нормально, а от трансформаторні та здешевлені імпульсні блоки живлення працювати з такою формою напруги не можуть! Тимчасові рамки автономної роботи устаткування, що підключається в залежності від потужності приблизно такі:

 • Для навантаження 20-25 Вт, наприклад ноутбук ASUS UX31, час роботи складе 6-7 годин;
 • Для навантаження 35-45 Вт, наприклад ноутбук LENOVO з 15” екраном, час роботи складе 3-4 години;
 • Для навантаження 60-80 Вт, наприклад ігровий ноутбук, час роботи складе 1,5-2 години.

 

Ключовою перевагою ALLPOWERS S200 має компактні розміри та невелику вагу, що дозволяє її легко транспортувати. Зарядна станція легко поміщається в сумку або рюкзак і не обтяжить своєю вагою господаря.

 

Станція оснащена інформативним дисплеєм, який відображає ступінь заряду АКБ, час роботи, що залишився, потужність одержуваного заряду, потужності споживання підключається обладнання по постійному і змінному струмам. На лицьовій панелі, крім дисплея, розташовані USB порти та розетка 220В, кнопка включення \ вимкнення станції та індикатор навантаження (зелене світло - працює по постійному струму, червоне світло - працює по змінному струму). На правій бічній панелі розташовані кнопки керування (включити\вимкнути) живлення по постійному та змінному струмам, порт USB type-C (вхід/вихід), роз'єм для підключення зарядного пристрою. На верхній панелі розташований майданчик для бездротової зарядки смартфонів. Для увімкнення/вимкнення живлення по USB та бездротовій зарядці достатньо швидкого натискання кнопки “USB OUT”, після чого загоряється або гасне зелений індикатор. Для ввімкнення/вимкнення живлення від 220В необхідно на 5 секунд натиснути кнопку “AC OUT”, внаслідок чого загоряється або гасне червоний індикатор.

 

Для заряджання ALLPOWERS S200 передбачені варіанти:

 • Через зовнішній адаптер від мережі 220 В;
 • Від сонячних батарей;
 • Від зарядного пристрою USB-C з потужністю PD60W.

 

Час заряджання до рівня заряду 99% від штатного блоку живлення до 5-6 годин. Для підвищення швидкості заряджання рекомендується одночасне заряджання від штатного зарядного пристрою та додаткового зарядного пристрою з USB type-C виходом. При цьому має значення порядок підключення:

  1. Якщо ви спочатку підключили штатний блок живлення, а потім type-C зарядку - зарядна станція вважатиме, що інтерфейс type-C працює на вихід і не сприйматиме зарядку.
  2. Якщо ви спочатку підключили зарядку з type-C, почекали близько 30 секунд, поки зарядна станція її підхопить і потім підключили штатний блок живлення, то саме в цьому випадку заряджання підсумовується з обох джерел і її швидкість підвищується.

 

Ще однією особливістю заряду є повна зарядка до 100%. У процесі заряду ви побачите, що після досягнення 99% заряду далі ефекту начебто немає. Насправді, зарядка продовжується і далі, але через особливості алгоритму заряду АКБ струм заряду різко знижується і процес переходу з 99% до 100% може тривати кілька годин.

 

Технічні характеристики:

Модель

S200

Ємність аккумулятору

154 Вт / 41600 мА

Входи

AC

18В/2А, 36Вт макс.

DC / Solar

MPPT 12…24В 99Вт макс.

USB type-C

PD 60W макс.

Виходи постійного струму

USB-A

2шт, 5В/3А

USB type-C

1шт, PD 60W

DC (5.5 x 2.5 мм)

Немає

Автомобільний порт («прикурювач»)

Немає

Бездротове заряджання

Є, 5Вт

Виходи змінного струму, 220В 50Гц

Кількість розеток

1

Номінальна потужність

200 Вт

Пікова потужність

240 Вт

Форма вихідного сигналу

Апроксимована синусоїда

Габарити (без урахування роз'ємів)

200х170х50 мм

Вага

1,4 кг

Діапазон допустимих температур під час експлуатації *

0…+45 ºC

* - в даному розділі вказано діапазон температур «на розряд» АКБ, зарядку АКБ здійснювати лише за температури +5…+40 ºC! Інакше АКБ швидко деградує, що не є гарантійним випадком.

 

Комплект поставки:

 • Портативна зарядна станція ALLPOWERS S200;
 • Зарядний пристрій 18В/2А;
 • Інструкція із застосування англійською мовою.
Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок