Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

Портативна зарядна станція ALLPOWERS S300  • Виробник: ALLPOWERS
  • В наявності: 10
  • Ціна: 8740грн.Портативна зарядна станція ALLPOWERS S300 є різновидом переносних УМБ та призначена для заряджання мобільних гаджетів та живлення малопотужної побутової техніки в умовах відсутності енергопостачання від місцевого РЕМу (наприклад, при надзвичайних ситуаціях та поза приміщеннями). Портативна зарядна станція оснащена літій-іонним акумулятором ємністю 78000мА (288 Вт). Станція забезпечує зарядку і живлення пристроїв, що підключаються, по трьом USB портам (5В), порту USB type-C (до 60Вт), двом виходам DC і виходу «прикурювачу» (12В), двом виходам змінного струму 220 В. Ключова перевага ALLPOWERS S300 – вона має компактні розміри та невелику вагу, що дозволяє її легко транспортувати. Її можна легко нести руками - вона має висувну ручку і не обтяжить своєю вагою господаря.


 


 


Незважаючи на свій розмір, крім зарядки смартфонів та планшетів, вона може забезпечити роботу:


·       Роутера та терміналу ONU для роботи Інтернету протягом доби;


·       Ноутбука середнього класу протягом 5-6 годин;


·       Заряджання акумуляторів дронів до 8 разів;


·       Автомобільного холодильника до 3-4 годин;


·       Освітлення квартири до 3-6 годин (залежно від ламп, що використовуються);


·       Телевізора діагоналлю 24-42” до 3-4 годин;


·       Котла опалення.


 


 


Для живлення малопотужної побутової техніки від 220В змінного струму в ALLPOWERS S300 використовується інвертор із формою вихідної напруги апроксимована синусоїда. Звертаємо на це вашу увагу! Більшість пристроїв з імпульсним блоком живлення сприймають цю форму напруги нормально, а от трансформаторні та здешевлені імпульсні блоки живлення працювати з такою формою напруги не можуть!


 


 


Станція оснащена інформативним дисплеєм, який відображає ступінь заряду АКБ, час роботи, що залишився, потужність одержуваного заряду, потужності споживання обладнання, що підключається по змінному струму. На лицьовій панелі, крім дисплея, розташовані кнопки керування, два кемпінгові ліхтарики, дві розетка 220В. На лівій бічній панелі розташовані входи для зарядки станції від зовнішнього адаптера та сонячних батарей, а також вихід автомобільного порту («прикурювач»). На правій бічній панелі розташовані USB, type-C та DC виходи. На верхній панелі розташований майданчик для бездротової зарядки смартфонів. Для увімкнення/вимкнення живлення по USB та DC виходам досить швидкого натискання кнопки “DC”. Щоб увімкнути/вимкнути бездротове заряджання, натисніть кнопку з іконкою бездротового зв'язку (ліворуч “DC”) на 5 секунд. Для увімкнення/вимкнення живлення від 220В необхідно на 5 секунд натиснути кнопку “AC”. Якщо кнопка натиснута і потрібний режим увімкнено в даний момент – вона підсвічується зеленим світлом. Ще однією перевагою станції є два незалежні кемпінгові світлодіодні ліхтарики, розташовані на лицьовій стороні. Кожен включає та вимикається своєю окремою кнопкою.


 


Для заряджання ALLPOWERS S300 передбачені варіанти:


  • Через зовнішній адаптер від мережі 220 В;
  • Від сонячних батарей потужністю до 60Вт;
  • Від зарядного пристрою USB-C з потужністю PD60W.


 


Час заряджання до рівня заряду 99% від штатного блоку живлення до 4 годин. Для підвищення швидкості заряджання рекомендується одночасне заряджання від штатного зарядного пристрою та додаткового зарядного пристрою з USB type-C виходом. При цьому має значення порядок підключення:


1.     Якщо ви спочатку підключили штатний блок живлення, а потім type-C зарядку - зарядна станція вважатиме, що інтерфейс type-C працює на вихід і не сприйматиме зарядку.


2.     Якщо ви спочатку підключили зарядку з type-C, почекали близько 30 секунд, поки зарядна станція її підхопить і потім підключили штатний блок живлення, то саме в цьому випадку заряджання підсумовується з обох джерел і її швидкість підвищується.


 


Ще однією особливістю заряду є повна зарядка до 100%. У процесі заряду ви побачите, що після досягнення 99% заряду далі ефекту начебто немає. Насправді, зарядка продовжується і далі, але через особливості алгоритму заряду АКБ струм заряду різко знижується і процес переходу з 99% до 100% може тривати кілька годин.


 


Технічні характеристики:


Модель

S300

Акумулятор

Тип акумулятора

Li-ion

Ємність аккумулятору

288 Вт / 78000 мА

Входи

AC

20В/3А, 60Вт макс.

DC / Solar (Anderson port)

MPPT 16…22В 60Вт макс.

USB type-C

PD 60W макс.

Виходи постійного струму

USB-A

3шт, 5В/3А

USB type-C

1шт, PD 60W

DC (5.5 x 2.5 мм)

Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок