Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

Інвертор для автономного та безперебійного електропостачання PowMr POW-HVM3.2H-24V-N



  • Виробник: PowMr



  • Немає в наявності

  • Ціна: 10625грн.

Інвертор PowMr POW-HVM3.2H-24V-N є представником класу гібридних інверторів та дозволяє створити «домашню» СЕС для автономного або безперебійного електропостачання. За допомогою інвертора PowMr POW-HVM3.2H-24V-N можна повністю або частково запитати навантаження від енергії, що виробляється сонячними батареями. Конструктивно дані гібридні інвертори складаються з блоків: контролер заряду АКБ від сонячних батарей та вхідної мережі, однофазний інвертор DC-AC, блок керування та вибору пріоритету роботи. Для відображення інформації про параметри роботи інвертор оснащений функціональним РК індикатором та трьома світлодіодами, а для налаштування та керування передбачено чотири кнопки.

 

Інвертори POW-HVM3.2H-24V-N призначені для роботи з АКБ на 24В та потужністю навантаження до 3000Вт. Інвертори однофазні та дозволяють виробляти напругу 230В змінного струму частотою 50 Гц з формою «правильна синусоїда». Середнє ККД інверторів – 94%. В інверторі передбачений вибір користувачем пріоритетів по живленню навантаження (сонце/мережа/акумулятор) та зарядки АКБ (мережа/сонце). Інвертори оснащені захистами від переполюсування АКБ, перегріву, КЗ та перевантаження по виходу. Всі перемикання при зникненні або появі зовнішньої мережі відбуваються автоматично без шкоди для живлення навантаження. Для зарядки АКБ від сонячної енергії в інверторах використовуються MPPT контролери, завдяки чому досягається високий ККД роботи інвертора. Крім зарядки від сонця в інверторі передбачено і заряджання від мережі – сумарний струм заряду від обох джерел може досягати 80А! Для роботи MPPT контролера рекомендується використовувати масив сонячних батарей з робочою напругою до 400 В. Інвертори дозволяють користувачеві використовувати найпопулярніші сьогодні типу АКБ – гелеві, кислотні, LiFePO4 та Li-ion (у режимі користувача). Інвертор сертифікований для продажу в країнах ЄС (сертифікація CE).

 

Технічні характеристики:

  • Максимальна недовготривала вихідна потужність – 3000 Вт/3200 В*А;
  • Номінальна довготривала потужність - >2200 Вт;
  • Пікова потужність – 4500 Вт протягом не більше 5 с;
  • Форма вихідної напруги – правильна синусоїда;
  • Номінальна вихідна напруга – 230±12 В/50 Гц;
  • ККД інвертора, середнє – 94%;
  • Діапазон напруги вхідної мережі – 90…280 В (APS) / 170…280 В (UPS);
  • Час перемикання на зовнішню мережу – 10 мс (UPS), 20 мс (APS);
  • Номінальна напруга АКБ – 24 В;
  • Максимальна потужність масиву сонячних батарей – 3000 Вт;
  • Тип контролера заряду – MPPT, 3-ступінчастий;
  • Діапазон роботи MPPT трекера – 90…400 В*;
  • Номінальна напруга масиву сонячних батарей, що рекомендується, – 240 В (MPP);
  • Максимальна напруга масиву сонячних батарей у режимі холостого ходу – 400 В;
  • Максимальний струм заряду АКБ від мережі – 60 А;
  • Максимальний струм заряду АКБ сумарно від мережі + від сонячних батарей – 80 А;
  • Підтримка АКБ типів - AGM, GEL, LiFePO4, Li-ion (в режимі налаштування користувача);
  • Перетин дротів, що підключаються до інвертора від АКБ – 16 мм²;
  • Перетин дротів, що підключаються до інвертора від сонячних батарей, – 6 мм²;
  • Перетин дротів, що підключаються до інвертора по 220В – 4 мм²;
  • Споживана потужність - < 35 Вт;
  • Діапазон робочих температур – -10…+50 ºC;
  • Допустима вологість повітря – 5…95 % (без випадання конденсату);
  • Габаритні розміри – 357х273х95 мм;
  • Вага нетто – 5,4 кг.

 

* - виробник в інструкції, що додається до інвертора, вказує діапазон 30-400В – це та напруга, яку можна подавати на інвертор від батарей, але через особливості MPP трекера його робочий діапазон як зазначений у нашій специфікації (при напрузі нижче 90В вироблення практично відсутня). Також звертаємо увагу, що оптимальна робота (найкращий ККД) MPP трекера досягається при напрузі 240В. Це означає, що за інших напруг реальний ККД буде дещо нижчим.

 

 

Розглянемо докладніше аспекти роботи гібридного інвертора. В інверторі передбачено три пріоритети живлення навантаження, які може вибрати користувач (пункт №1 у меню):

1)     USB (utility-solar-battery), встановлений на заводі за замовчуванням. Живлення навантаження здійснюється насамперед від вхідної мережі. Якщо вхідна мережа відсутня, то навантаження запитується від енергії, вироблюваної сонячними батареями, і якщо її недостатньо – то живлення навантаження здійснюється від енергії запасеної в АКБ до їх розряду чи відновлення зовнішньої мережі.

2)     SUB (solar-utility-battery), найцікавіший режим у плані економії споживання від РЕМу. Енергія, що виробляється сонячними батареями, використовується для живлення навантаження в першу чергу. Якщо енергії, що виробляється батареями недостатньо, то навантаження запитується від вхідної мережі РЕМ. Живлення навантаження буде здійснюватися від енергії запасеної в АКБ у випадках, якщо вхідна мережа відсутня і енергія сонячних батарей також відсутня або недостатня за потужністю.

3)     SBU (solar-battery-utility). Енергія, що виробляється сонячними батареями, використовується для живлення навантаження в першу чергу. Якщо енергії, що виробляється батареями недостатньо, то навантаження запитується від енергії запасеної в АКБ. Живлення навантаження буде здійснюватися від вхідної мережі РЕМ у разі, якщо енергії сонячних батарей недостатньо і запаси енергії в АКБ досягли рівня розряду (налаштовується користувачем меню).

 

Варіант «SUB» цікавий тим, що в сонячний період дозволяє зекономити споживання від РЕМ і за певних умов навіть взагалі нічого не споживати від РЕМ якийсь період. Варіант «USB» цікавий тим, кому потрібне безперебійне електропостачання, незважаючи на економію споживання від РЕМ. У випадку, якщо у вас автономна СЕС, це налаштування непринципове, оскільки в будь-якому режимі інвертор спочатку намагатиметься працювати від енергії Сонця, а потім переключиться на АКБ.

 

Крім пріоритету живлення навантаження, в інверторі можна налаштувати пріоритет зарядки АКБ (пункт №16 у меню):

1)     CSO (charge solar) – насамперед зарядка АКБ здійснюється від енергії сонячних батарей. Якщо сонячні батареї нічого не виробляють, то заряджання походить від зовнішньої мережі.

2)     SNU (solar & utility) – встановлений на заводі за замовчуванням. Заряджання АКБ здійснюється одночасно від зовнішньої мережі та вироблюваної сонячними батареями енергії.

3)     OSO (only solar) – зарядка АКБ здійснюється тільки від енергії, що виробляється сонячними батареями, незалежно від наявності або відсутності вхідної мережі.

 

Ще хочемо звернути вашу увагу, що в налаштуваннях інвертора можна налаштувати максимальний струм заряду від зовнішньої мережі та сумарний максимальний струм (!) заряду від зовнішньої мережі та сонячного контролера заряду (тобто окремо струм заряду від сонячного контролера налаштувати не можна, тільки побічно! ). При цьому необхідно враховувати, що зарядний струм АКБ типу GEL/AGM рекомендований не більше 20-25% від їхньої номінальної ємності (кожен виробник сам вказує на корпусі допустимий струм), а LiFePO4 найчастіше 30-50% від номінальної ємності. При перевищенні цих значень відбувається прискорене старіння АКБ і як наслідок - втрата ємності або виходу з ладу набагато раніше, ніж обумовлений виробником термін.

 

При експлуатації інвертора з LiFePO4 або Li-ion АКБ у меню №5 вибирається режим USE (налаштування користувачем) та налаштування параметрів заряду та розряду (пункти меню №26, 27, 29) проводитися в ручному режимі. Для LiFePO4 рекомендується встановити такі значення:

  • у пункті №26 (установка напруги основного заряду) – 28,4…29,2 В;
  • у пункті №27 (установка напруги плаваючого заряду) – 27,2 В;
  • у пункті №29 (установка напруги, при якому відбудеться відключення живлення навантаження в режимі роботи інвертора від АКБ через його розряд) – 24,0...24,4 В.


З рекомендаціями та налаштуваннями для інвертора можливо ознайомитися за посиланням https://youtu.be/lIXceJpJ5Cg


Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок