Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

Антена АТ-19Н (прийом до 35-40км) • В наявності: 5
 • Ціна: 415грн.


Приймальна антена АТ-19Н призначена для прийому каналів цифрового Т2 та аналогового мовлення в ДМХ діапазоні. Антена виконана за класичною схемою "хвильового каналу" та складається з 19 елементів. Елементи антени виготовлені з анодованого алюмінію і з огляду якістного рішення кріпляться до траверсі болтами і фіксаторами. Антена є пасивною і її коефіцієнт підсилення становить 9...14 дБ в робочому діапазоні. У заводської поставці антена не укомплектована ні пасивної платою узгодження, ні підсилювачем і купувати його треба додатково! Для даної моделі антени підходять стандартні плати підсилювачів, що продаються на будь-якому радіобазарі України. З огляду конструктивних особливостей антену необхідно встановлювати коробкою під узгоджувач/підсилювач вгору (тоді затікання вологи всередину коробки мінімально і не впливає на роботу антени). За сприятливих умовах мовлення та розповсюдження телесигналу дана антена без додаткових підсилювачів здатна забезпечити стійкий прийом на видаленні до 35-40 км. Якщо якість прийому телесигналу недостатня, можна спробувати підняти його до приемних умов шляхом установки або плати антенного підсилювача замість плати узгодження в пластикову коробку, або зовнішнього підсилювача в розрив кабелю зниження. У цьому випадку підсилювач необхідно живити від приймального тюнера. Для кріплення антени в тильній стороні передбачений хомут, що дозволяє зафіксувати її горизонтально вертикально розташовану трубу або іншу конструкцію відповідного діаметру (наприклад, ґратах вікна або балкона). Для якісного прийому телеканалів правильним є горизонтальне розташування елементів антени.

Завдяки тому, що елементи антени, виконані з алюмінію, антена виходить легкою та в умовах неагресивної навколишнього середовища забезпечує тривалу експлуатацію. Антена поставляється в напіврозібраному вигляді та може бути зібрана протягом 5 хвилин за допомогою мінімального набору інструментів – хрестової викрутки та пари ключів. Підключення кабелю зниження здійснюється під гвинт до контактів на платі погодження або підсилювача.


Технічні дані та характеристики:

 • Тип антени – зовнішня, ефірна. Т2;
 • Кількість елементів - 19;
 • Матеріал, з якого виготовлені елементи антени - алюміній;
 • Робочий діапазон - 470...862 МГц (21...69 ДМХ канали);
 • Поляризація радіохвиль які приймаються - горизонтальна;
 • Коефіцієнт підсилення в діапазоні частот – 9...14 дБ *;
 • Плата узгодження хвильового опору на 75 Ом - в комплекті поставки **;
 • Рекомендований діаметр труби або щогли для монтажу антени - 20...40 мм;
 • Габаритні розміри у зібраному вигляді - 1300х300 мм;
 • Вага - 0.95 кг;
 • Поставка - у напіврозібраному вигляді в поліетиленовій упаковці;
 • Збереження працездатності та механічних властивостей при силі вітру до 20 м/с.

* - Коефіцієнт підсилення у всьому діапазоні ДМХ нерівномірний, але не нижче 9 дБ і не вище 14 дБ. Це може бути критичним для прийому аналогових телепрограм і практично некритично при цифровому прийомі Т2.

** - Звертаємо вашу увагу, що антена поставляється з платою узгодження! При необхідності установки підсилювача, він купується додатково! Без цих пристроїв антена працювати не буде!


Для більш якісного та впевненого прийому програм за умови відсутності прямої видимості телецентру рекомендуємо антену встановлювати як можна вище. Не рекомендуємо встановлювати антену поблизу місць масового скупчення птахів (можливі механічне пошкодження антени та втрата експлуатаційних характеристик). При експлуатації антени за умови сильних вітрів потрібне застосування системи розтяжок на трубостойку та елементів антени. При виконанні робіт по установці антени на висоті необхідно використовувати страхувальний пояс. При установці антени на даху будинку або окремо стоїть щоглі необхідно забезпечити підключення антени до заземлюючим пристроїв.

 

Звертаємо вашу увагу на те, що сам факт покупки антени ще не можемо гарантувати 100%-й прийом сигналу в конкретному місці, оскільки якість прийому залежить від багатьох факторів (потужності і віддаленості телецентру, рельєфу місцевості шляхом поширення телесигналу до місця прийому, щільності міської забудови та іншими).

Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок