Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

U159 - 64 канальний IP / QAM конвертор  • Виробник: Astro
  • в наявності

ASTRO U159 - високоякісний EdgeQAM модулятор, який відрізняє виключно високою канальної щільністю і безліччю варіантів резервування.

Один модуль забезпечує до 64-х вихідних QAM потоків (16QAM- 256QAM) в діапазоні 47 -1006 МГц, що формуються шляхом MPEG over IP TS, що надходять через 4 вхідних GigE інтерфейсу.

Підтримується протокол RTP і корекція помилок FEC. Модуль забезпечує автоматичне резервування по входу як link-redundancy (LR), так і source-redundancy (SR), що гарантує доставку ТБ контенту як в разі обриву вхідного линка (резервування по напрямку), так і в разі зникнення вхідного мультикаст (резервування джерела ). Можливо комбіноване використання обох схем резервування (LR + SR). Використання резервування по входу знижує максимальне число вихідних QAM потоків до 32 (для схеми SR або LR) або до 16 (LR + SR). В одному компактному (1RU) шасі U100 може бути встановлено до 3-х модуляторів U159, що забезпечує сумарно від 48 до 192 вихідних QAM потоком (в залежності від використання резервування по входу), що дає можливість оператору віщати в кабельну мережу від декількох сотень до більше тисячі ТВ програм. Але найцікавіше існує можливість різного змішування за бажанням оператора, не тільки 64-32-16, а й поканально. Тобто вибрану кількість особливо важливих каналів, може мати повне резервування (LR + SR), менш важливі (LR), а канали не користуються особливою популярністю можуть подаватися взагалі без резервування.

У початковій комплектації доступні 16 QAM несучих на виході + 1 дата порт.

Опціонально доступні для активації ліцензіями следующщіе функції

U 159-8QCH - активація додаткових 8 QAM (загальна кількість до 64)

U 159-MUX - підтримка мультиплексування

U 159-DP - додатковий дата-порт

U 159-FEC - підтримка корекції помилок FEC

U 159-RED - активація фунции резервування

U 159-SIMPLE Pass / Drop SID, PID - фільтрація

U 159-Pass / Drop SID - фільтрація

U 159-SCR - підтримка введення кодування

Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок