Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

HDMI Splitter 1x2 SP0013M1 (ver 2.0, 4K/UHD@60Hz)  • в наявності

Розгалужувач HDMI Splitter 1x2 SP0013M1 призначений для роздачі HDMI-сигналу від одного джерела (HD-ресивер, медіаплеєр, BD-плеєр, комп'ютер та інші) одночасно двом споживачам (телевізори, монітори, проектори). В розгалужувачі передбачена підтримка не тільки форматів SD / Full HD 1080P / 3D Full HD, але і формату 4К / UHD @ 60Гц! У даній моделе розгалуджувача передбачена можливість автоматичного зниження здатності зображення по кожному виходу в залежності від можливостей підключається дисплея. Як це працює? Розглянемо приклад. Ви підключаєте до розгалужувачі один дисплей з роздільною здатністю до 2160p (вихід №1) і другий дисплей з роздільною здатністю до 1080p (вихід №2), при цьому джерело сигналу видає дозвіл 2160p @ 60Hz. У нашому випадку дисплею №1 розгалужувач видає дозвіл 2160p @ 60Hz, а дисплею №2 розгалужувач зменшує дозвіл до 1080p @ 60Hz.


Розгалужувач має функцію посилення сигналу, що дозволяє його використовувати як підсилювач при довжині кабелів до 10 метрів. На лицьовій панелі є індикація підключення джерела живлення, джерела сигналу, підключений приймачів сигналу, режиму роботи HDMI 2.0, а також кнопки управління живленням розгалуджувача. Роз'єми HDMI для підключення джерела сигналу і приймачів сигналу розташовані на задній панелі розгалуджувача. Монтаж розгалуджувача передбачений виробником на горизонтальну поверхню. Харчування розгалуджувача здійснюється від блоку живлення 5В / 1А.

Звертаємо вашу увагу на те що:


1) Розгалужувач може змінювати дозвіл переданого контенту тільки "вниз". Тобто він може перетворювати формат UHD в 1080, але ніяк не може з формату 1080p трансформіррвать в формат UHD! Іншими словами для перегляду відео в 4К на телевізорі потрібно щоб і джерело контенту (супутниковий тюнер, IP приставка) видавав 4К дозвіл на просматриваемом сюжеті!

2) Формат відео Dolby Vision не підтримує функцію зниження дозволу!

3) Функція зниження дозволу працює тільки при передачі відео в форматах RGB, YCBCR 4: 4: 4 і 4: 2: 0; при форматі відео YCBCR 4: 2: 2 функція зниження дозволу недоступна!

4) Звертаємо увагу, що зниження дозволу не змінює частоту кадрів - тобто сигнали з частотою кадрів 60Гц знижуються в дозвіл з такою ж частотою 60Гц, і сигнал з частотою 24Гц ніяк не зможе бути перетворений в дозвіл з частотою 30Гц або більш високою частотою!

5) Для передачі 4K контенту необхідно підключати джерело і приймачі тільки кабелю HDMI з версією релізу 2.0! Кабелю HDMI з версією релізу 1.4 для передачі 4К не підходять і це перевірено досвідченим шляхом!

Область застосування розгалуджувача HDMI Splitter 1x2 SP0013M1: розводка HDMI-сигналу в домашніх умовах - "мультирум" (багатокімнатні квартири, будинки і котеджі, де потрібно дублювання одного джерела в ряді місць перегляду), в професійних інсталяціях (наприклад для демонстрації промо- та рекламної інформації одночасно на безлічі дисплеїв в торгових мережах, виставкових залах і "шоу-румах", роздача однієї картинки для всіх в спорт-барах і ресторанах, видача інформації в залах очікування).


Комплект поставки:

  • HDMI Splitter 1x2 SP0013M1 - 1 шт;
  • Блок живлення 5В / 1А - 1шт;
  • Інструкція по експлуатації англійською мовою - 1 шт.
Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок