Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

TERRA MT 47  • В наявності: 3
  • Ціна: 1368грн.


Телевізійний модулятор Terra MT47 серії CABRIOLINE призначений для перенесення сигналу зображення і звуку на будь-який ефірний телевізійний канал (1-69). Номер каналу та частоту піднесучої звуку вибирає та встановлює користувач самостійно. Область застосування модулятора – підсумовування у зовнішню ВЧ розподільну телевізійну мережу сигналів від незалежних джерел відео/аудіо джерел – супутникових ресіверів, DVD-плеєрів, відеокамер та інших. Безперечна перевага серії CABRIOLINE - це компактний корпус, зовнішній вигляд якого нагадує пащу крокодила.

 

Переваги та особливості:

·        Мікропроцесорне керування;

·        Енергонезалежна пам'ять;

·        Синтезатор частоти з кварцовою стабілізацією ФАПЧ частот несучих відео та звуку;

·        Наявність входу для підсумовування із зовнішніми ВЧ сигналами;

·        Двосмугова модуляція;

·        Світлодіодний дисплей для індикації настройок;

·        Регулювання рівня звуку та вихідного ВЧ сигналу;

·        Вбудоване джерело живлення.

 

Модулятор оснащений входом сигналу ВЧ, що дозволяє каскадувати дані пристрою з можливістю створення розподільної телевізійної мережі. Згасання вхідного ВЧ сигналу при такому підсумовуванні 2.5 дБ. Для вирівнювання інтегрального рівня сигналу (бажано щоб усі сигнали в мережі мали розкид рівня не більше 3 дБ) в модуляторі передбачений плавний регулятор вихідноЇ потужності з глибиною регулювання до 20 дБ. Модулятор також оснащений регулятором девіації звукової піднесучої, що дає можливість досягти оптимального звучання (рівня гучності) на телевізорі. Для зручності регулювання у комплекті з модулятором поставляється мініатюрна викрутка, що розміщується на внутрішній стінці кришки модулятора.

 

Характеристика

Значення

 Діапазон частот по відеовходу

20 Гц...6 МГц

 Номінальний рівень відеосигналу за відеовходом 1 В/ 75 Ом

1.0 ±0.1 В/ 75 Ом

 Діапазон частот з аудіовходу

20 Гц...15 кГц

 Номінальний рівень аудіосигналу з аудіовходу

2х0.775 В/ 10 кОм

 Межі регулювання по аудіоканалу

0...7 дБ

 Номінальний рівень ВЧ сигналу на виході

85 дБ/мкВ / 75 Ом

 Межі регулювання вихідного рівня ВЧ сигналу

0...20 дБ

 Частотний діапазон на виході ВЧ

45...84/ 170...300/ 470...862 МГц

 Частота піднесучої звуку

4.5/ 5.5/ 6.0/ 6.5 МГц

  Модуляція 

Двосмугова

 Втрати зовнішнього сигналу при проході з входу та підсумовуванні

2.5 дБ

 Відношення A/V

12...16 дБ

 Глибина амплітудної модуляції

81%

 Виважене відношення сигнал/шум

не менше 55дБ

 Напруга живлення та споживана потужність

˜220 В/ 50 Гц/ 3Вт

 Діапазон робочих температур

-10...+50°С

 Габарити та вага в упаковці

133х73х39 мм / 0.36 кг

 

Підключення низькочастотних кабелів здійснюється до відповідних роз'ємів "VIDEO/ AUDIO L/ AUDIO R" збоку корпусу модулятора. Підключення високочастотних кабелів здійснюється до відповідних роз'ємів "RF IN/ RF OUT" на бокових сторонах модулятора. Якщо на високочастотний вхід "прохідний" сигнал не подається, бажано заглушити його навантаженням 75 Ом, що поставляється в комплекті з модуляторами. При виборі частоти каналу, що транслюється телевізійним модулятором в телевізійну мережу, необхідно врахувати низку факторів, що дозволить уникнути небажаних перешкод на зображенні та звуку:

1.        Небажано налаштовувати модулятор на частоти каналів, вже зайнятих трансляцією аналогових та цифрових ефірних та кабельних телевізійних та радіо каналів.

2.        Небажано розміщення високочастотних сигналів на сусідніх каналах, оскільки при використанні двосмугової модуляції сигнал займає смугу двох частотних каналів і дає негативне наведення на зображення та звук сусіднього каналу - як мінімум краще розміщувати канали через один-два частотні канали.

3.        Щоб унеможливити вплив наведень від "дзеркальних" каналів на зображення, які можуть давати гетеродини телевізійних приймачів, краще не вибирати номер каналу {[вже існуючий дзеркальний канал]+9}.

4.        Вихідний рівень встановити таким чином, щоб не виникало інтермодуляційних спотворень (зазвичай накладка одного зображення поверх іншого) на вашому або вже існуючому телевізійному каналі. 

Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок