Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

U100 - IP / QAM, PAL (SECAM), FM Головна станція  • Виробник: Astro
  • в наявності

U 100 Edge нова платформа, в якій вдалося поєднати мінімальні розміри і енергоспоживання, а також, на додаток до найвищих вихідних параметрів, запропонувати надійну систему резервування та механізм перемикання блоків заміни і швидкого відновлення з метою гарантувати максимально надійну і безперебійну подачу сигналу.

Базове шасі U 100 розміром 19 "/ 1RU дозволяє розмістити до трьох сигнальних конвертерів і двох блоків живлення. Також харчування може здійснюватися і дистанційно. Кожен слот конвертера сигналу має два температурно керованих вентилятора, а знімна задня панель пропонує: два Ethernet-порту для управління, двa - для передачі даних і два RF-виходу. Задня панель конструктивно ніяк не пов'язана c функціональними модулями самих конверторів, що дозволяє використовувати будь-який тип перетворювача сигналу КТБ для будь-якого слота. Всі модулі мають опцію гарячої заміни, що дає можливість провести операцію установки або видалення їх під час звичайної роботи, без необхідності відключення мережевого або коаксіального кабелю.

Модулі конвертерів, які використовуються в складі шасі U100, забезпечують конвертацію QAM-, PAL SECAM-, COFDM і FM- сигналів із застосуванням запатентованої інноваційної системи від ASTRO - DirectDigital. Завдяки цьому забезпечуються унікально якісні вихідні параметри і максимально можлива гнучкість конфігурації. Всі конвертери інтегровані в єдиній платформі і управляються єдиною системою. Відмінною особливістю є використання кожним конвертером власного IP-інтерфейсу, що дозволяє продовжувати безперервну роботу незалежно від стану сусідніх модулів. І в малоймовірному випадку «падіння» одного інтерфейсу проблема торкнеться лише потоки, оброблювані одним блоком. В результаті збиток від помилки виявиться набагато менш значним, ніж якби система мала один інтерфейс, розділений між усіма конвертерами. Конфігурація системи відбувається через webінтерфейс, з можливістю збереження даних або на локальному комп'ютері, або на доступному FTP-сервері, або на вбудовану в пристрій SD-карту. Збереження конфігурації на SD-карті дозволяє зробити швидке завантаження конфігурації в разі заміни модуля. Крім того, переставляючи SD-карту, легко перенести конфігурацію з одного шасі на інше. Це, при необхідності дозволяє відновити систему в найкоротші терміни і без залучення фахівців. Кожен модуль має OLED-дисплей, на який одночасно виводяться назва, інформація про стан, IP-адреса і номер вихідного каналу.

Network interfaces (forwarded passively to the U 1xx modules)
Management
 
2 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Data
 
2 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Protocol
 
IEEE802.3 Ethernet, RTP, ARP, IPv4, TCP/UDP, HTTP, SNTP, IGMP
Transport stream processing
TS Decapsulation
 
UDP, UDP / RTP, 1 - 7 packets, FEC
TS processing
 
transparent (188 or 204 packets)
Configuration and management
Features
 
Configuration via HTTP / WEB
Protocol
 
HTTP / SNMP (error messages)
Common data
Input voltage
[VDC]
- 48 V / 230 V
Current consumption
[W]
depends on inserted U 1xx modules
Dimensions
 
19" / 1 RU
Ambient temperature
[°C]
0 … + 45

Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок