Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

Air mouse G20S PRO BT  • В наявності: 40
  • Ціна: 349.2грн.


Пульт-аеромиш Air Mouse G20S PRO BT – це зручний засіб керування для Smart TV Box або медіаприставки, смарт-телевізора, планшета і навіть комп'ютера (наприклад, якщо він у вас як медіацентр). Основною перевагою даної моделі аеромиші є можливість парування по Bluetooth 5.0 каналу з керованою приставкою, телевізором або комп'ютером і керувати ним навіть без прямої видимості по ІЧ-каналу! Вбудований об'ємний гіроскоп дозволяє в режимі аеромиші керувати переміщенням курсору екраном шляхом відхилення руки в необхідну сторону; вбудований мікрофон дозволяє здійснювати голосове керування через програми “Google Voice Search” та “Google Voice Assistant”. Система команд кнопок пульта ІЧ каналу сумісна з системою команд керування найпоширеніших приставок (наприклад, серії X96) і без проблем дозволяє пульту замінити рідний. За потреби можна запрограмувати дві кнопки для керування по ІЧ каналу.


В основі принципу керування аеромиші лежить алгоритм обробки команд від вбудованого датчика гіроскопа для передачі рухів вашої руки на екран телевізора чи монітора. Для переміщення курсору у потрібному напрямку вам потрібно відхилити (направити) пульт у цьому напрямку. Датчик гіроскопа точно реагує на рухи та передає їх керованому пристрою.


Для голосового керування використовується кнопка із піктограмою діаграми звукового фрагмента. Для активації функції голосового керування необхідно натиснути та утримувати кнопку під час голосового запиту чи команди. Мікрофон розташований у верхній частині пульта, між кнопками живлення та вимкнення звуку.


У цій моделі пульта дві кнопки (живлення та вимикання звуку) мають можливість програмування функції ІЧ керування. Якщо ці кнопки запрограмувати, то з'явиться можливість керування живленням пристрою.


Кнопки пульта мають підсвічування, яке активується при кожному натисканні на 5 секунд. За замовчуванням функцію включено на заводі, але ви можете її вимкнути (за допомогою нижньої правої кнопки).


Для Android пристроїв (а також на базі ОС Windows і Mac) пульт може керувати за протоколом Bluetooth 5.0 замість рідного пульта дистанційного керування (необхідне парування з керованим пристроєм). Якщо у вас немає вбудованого Bluetooth або він раніше версії, то в комплекті поставки йде адаптер, що встановлюється при необхідності у вільний USB порт пристрою. Також по ІЧ каналу пульт може керувати приставками з системою команд, що збігається (наприклад, серії Х96). Дальність дії радіоканалом Bluetooth до 10 метрів.


Air Mouse G20S PRO BT має оптимальні розміри корпусу, які дозволяють зручно розташувати її в долоні. Air Mouse G20S PRO BT не вимагає встановлення додаткових драйверів, завдяки чому сумісна з будь-якою ОС - Windows, MAC, Linux, Android. Пульт-аеромиш досить економний - при відсутності натискання кнопок знаходиться в режимі очікування, активується натисканням будь-якої кнопки, через 5-10 секунд після останнього натискання переходить в режим очікування. В Air Mouse G20S PRO BT передбачена система контролю розряду батарейок - при зниженні напруги нижче 2В, червоний індикатор починає повільно блимати. Пульт-аеромиш Air Mouse G20S PRO BT має 30 кнопок і практично повноцінно може замінити пульт приставки.Технічні характеристики:

·       Робочий діапазон - 2,4 ГГц;

·       Дальність дії - до 10 метрів *;

·       Керування напрямком руху - датчик гіроскоп;

·       Час роботи у режимі очікування - до 6 місяців *;

·       Час роботи у режимі активного використання - до 30 годин *;

·       Підтримка Bluetooth – BT 5.0;

·       Інтерфейс для підключення USB-приймача - USB 2.0;

·       Підтримувані ОС - Windows, MAC, Linux, Android;

·       Колір корпусу - чорний, глянсовий;

·       Кількість кнопок – 30;

·       Підсвічування кнопок – є;

·       Габарити - 160*45*20 мм;

·       Вага - 60 г;

·       Живлення - 2 батарейки ААА типу. 

* - виробник заявляє максимально можливі характеристики при ідеальних умовах поширення сигналу та використання. На практиці показники можуть відрізнятися в силу багатьох факторів, які практично нереально заздалегідь передбачити та врахувати.


 


Комплектація:

·       Пульт-аеро миша Air Mouse G20S PRO BT;

·       USB радіоприймач *;

·       Посібник користувача.

 * - приймач знаходиться під задньою кришкою в батарейному відсіку пульта!


 


Налаштування для роботи  Air Mouse G20S PRO BT.

1.      Регулювання швидкості переміщення курсору. Для регулювання швидкості переміщення курсору по екрану у пристрої передбачено 3 ступені. Для збільшення швидкості переміщення необхідно затиснути "ОК" і натиснути "Volume +". Для зменшення швидкості переміщення необхідно затиснути "ОК" і натиснути "Volume -".


2.      Алгоритм навчання програмованих кнопок: 

·       Натисніть та утримуйте кнопку (“power” або “mute”). При переході в режим навчання індикатор повільно блиматиме.

·       Розташуйте пульти світлодіодами навпроти один одного та натисніть кнопку на оригінальному пульті. Якщо аеромиш успішно прийняла код, її індикатор безперервно горить.

·       Після завершення операції програмування індикатор починає повільно моргати.

·       Дані коду зберігаються автоматично і аеромиш самостійно виходить з режиму програмування.


3.      Спарювання з керованим пристроєм за BT 5.0.

·       Зайдіть до налаштувань Bluetooth у керованому пристрої (наприклад, приставці) та запустіть пошук пристроїв.

·       Після цього натисніть на аеромиші кнопки «ОК» та «Повернення», після чого її індикатор почне блимати, показуючи, що увімкнувся режим стикування.

·       У списку пристроїв у керованому пристрої з'явиться пристрій G20S PRO – натисніть на нього для спарування.

·       Якщо спаровування пройшло успішно, індикатор аеромиші перестане блимати і рухи нею передаються курсору керованого пристрою.

·       Якщо парування не відбулося, треба повторити все з початку.


4.      Скидання заводських установок. Для скидання встановлених настройок одночасно натисніть та утримуйте кнопки «Power» та «DEL» на 5 секунд. Після цього індикатор почне блимати і скинутиметься.


Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок