Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов
SFP TelStream WDM 1.25G SC/UPC 3/20/40/80km DDM (1310/1550нм)

SFP TelStream WDM 1.25G SC/UPC 3/20/40/80km DDM (1310/1550нм)

SFP WDM модулі призначені для організації каналів передачі даних через одне оптичне волокно зі швидк..

280.0грн.

SFP TelStream WDM 100Mb SC/UPC 3km DDM (1310/1550нм)

SFP TelStream WDM 100Mb SC/UPC 3km DDM (1310/1550нм)

SFP WDM модулі призначені для організації каналів передачі даних через одне оптичне волокно. Швидкіс..

280.0грн.

SFP+ TelStream WDM 10G LC/UPC 3/10/20/40/60km DDM (1330/1270нм)

SFP+ TelStream WDM 10G LC/UPC 3/10/20/40/60km DDM (1330/1270нм)

SFP + WDM модулі призначені для організації каналів передачі даних через одне оптичне волокно зі шви..

Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок