Антена MT-Vision MT-3012 (ДМЦХ, 9дБ, до 15-20км)
- В наявності: 98
-
Ціна: 297.5грн.
Приймальна антена MT-Vision MT-3012 призначена для прийому каналів цифрового Т2 та аналогового мовлення в ДЦХ діапазоні. Антена виконана за класичною схемою "хвильового каналу" і складається з 12 елементів. Елементи антени виготовлені з анодованого алюмінію і кріпляться до траверси за допомогою саморізів. Антена є пасивною і її коефіцієнт підсилення становить 5...9 дБ в робочому діапазоні. У нашому постачанню антена укомплектована пасивної платою узгодження. Якщо для прийому у вашій місцевості необхідний антенний підсилювач, то він купується додатково. Для даної моделі антени підходять моделі підсилювачів, що включаються в розрив кабелю зниження. В залежності від потужності передавачів місцевого телецентру та умов розповсюдження телесигналу дана антена без додаткових підсилювачів здатна забезпечити стійкий прийом на видаленні до 15-20 км. Якщо якість прийому телесигналу недостатня, можна спробувати підняти його до приемлимых умов шляхом установки зовнішнього підсилювача в розрив кабелю зниження. У цьому випадку підсилювач необхідно живити від приймального тюнера (в меню ресивера активувати подачу живлення 5В). Для кріплення антени в тильній стороні передбачений хомут, що дозволяє зафіксувати її горизонтально на вертикально встановленної трубі або іншої конструкції відповідного діаметру (наприклад, ґратах вікна або балкона). Для якісного прийому телеканалів правильним є горизонтальне розташування елементів антени.
Завдяки тому, що елементи антени, виконані з алюмінію, антена виходить легкою і в умовах неагресивної навколишнього середовища забезпечує тривалу експлуатацію. Антена поставляється в індивідуальній упаковці в напіврозібраному вигляді і може бути зібрана протягом 5 хвилин за допомогою мінімального набору інструментів – хрестової отверки і пари ключів. Підключення кабелю зниження здійснюється через F-роз'єм. Для герметизації роз'єму підключення в комплекті поставки йде гумовий наконечник. Також для уникнення пошкодження кабелю в комплекті поставки передбачено кріплення для його фіксації на траверсі антени.
Технічні дані і характеристики:
- Тип антени – зовнішня, ефірна. Т2;
- Кількість елементів - 12;
- Матеріал, з якого виготовлені елементи антени - алюміній;
- Робочий діапазон - 470...862 МГц (21...69 ДМХ канали);
- Поляризація радіохвиль, яка приймається - горизонтальна;
- Коефіцієнт підсилення в діапазоні частот – 5...9 дБ *;
- Плата узгодження хвильового опору на 75 Ом - в комплекті поставки **;
- Рекомендований діаметр труби або щогли для монтажу антени - 20...40 мм;
- Габаритні розміри у зібраному вигляді - 670х450х285 мм;
- Вага - 0.8 кг;
- Поставка - у напіврозібраному вигляді в картонній упаковці;
- Збереження працездатності та механічних властивостей при силі вітру до 20 м/с.
* - Коефіцієнт підсилення у всьому діапазоні ДМХ нерівномірний, але не нижче 5 дБ і не вище 9 дБ. Це може бути критичним для прийому аналогових телепрограм і практично некритично при цифровому прийомі Т2.
** - Звертаємо вашу увагу, що антена поставляється з платою узгодження! При необхідності установки підсилювача, він купується додатково! Без цих пристроїв антена працювати не буде!
Для більш якісного і впевненого прийому програм в умовах відсутності прямої видимості телецентру рекомендуємо антену встановлювати як можна вище. Не рекомендуємо встановлювати антену поблизу місць масового скупчення птахів (можливі механічне пошкодження антени та втрата експлуатаційних характеристик). При експлуатації антени в умові сильних вітрів потрібне застосування системи розтяжок на трубостойку і елементів антени. При виконанні робіт по установці антени на висоті необхідно використовувати страхувальний пояс. При установці антени на даху будинку або окремо стоїть щоглі необхідно забезпечити підключення антени до заземлюючим пристроїв.
Звертаємо вашу увагу на те, що сам факт покупки антени ще не можемо гарантувати 100%-й прийом сигналу в конкретному місці, оскільки якість прийому залежить від багатьох факторів (потужності і віддаленості телецентру, рельєфу місцевості шляхом поширення телесигналу до місця прийому, щільності міської забудови та іншими).