Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

Антена Т2 кімнатна 5дБ з підставкою (прийом до 10км)  • В наявності: 15
  • Ціна: 209грн.


Приймальна антена Т2 кімнатна 5дБ з підставкою призначена для прийому каналів цифрового Т2 мовлення в ДМХ діапазоні. Антена розрахована для експлуатації усередині приміщень, хоча при необхідності може бути використана для мобільного прийому в автомобілі або як зовнішня антена (необхідно подумати про надійне кріплення в такому разі). Конструктивно антена виконана за класичною схемою Yagi та складається з 5 елементів, елементи антени виконані з алюмінієвих трубочок та кріпляться на заклепках. Для установки на горизонтальну поверхню передбачена підставка, що дозволяє антени зайняти стійке положення. Антена є пасивною і на певних каналах її коефіцієнт підсилення досягає 5 дБ. У заводської поставці антена укомплектована пасивної платою узгодження, встановленої в пластиковій коробці, і ТВ шнуром довжиною 1,5 метра. За сприятливих умов мовлення та розповсюдження телесигналу дана антена без додаткових підсилювачів здатна забезпечити стійкий прийом на видаленні 5-10 км. Якщо ви перебуваєте поблизу телецентру і при цьому якість прийому телесигналу у вас в приміщенні недостатня, необхідно спробувати підібрати оптимальне місце прийому сигналу. Антена поставляється в напіврозібраному вигляді і може бути зібрана протягом 1...2 хвилин з допомогою мінімального набору інструментів – хрестової викрутки.


Технічні дані і характеристики:

  • Тип антени – кімнатна, ефірна, Т2;
  • Кількість елементів - 5;
  • Матеріал, з якого виготовлені елементи антени - алюміній;
  • Робочий діапазон - 470...862 МГц (21...69 ДМХ канали);
  • Поляризація радіохвиль які приймаються - горизонтальна;
  • Коефіцієнт підсилення у діапазоні частот – до 5 дБ *;
  • Плата узгодження хвильового опору на 75 Ом - в комплекті;
  • Довжина ТВ кабелю в комплекті – 1,5 м.

* - У характеристиках антени вказаний її максимальний коефіцієнт підсилення на певних каналах, які виробник не вказав, та в іншому діапазоні він буде менше вказаного значення і тому прийом каналів у всьому ДМХ діапазоні буде нерівномірний. Це часто критично для прийому аналогових телепрограм і набагато менш критично при цифровому прийомі Т2.


Для якісного і впевненого прийому програм за умови відсутності прямої видимості телецентру рекомендуємо підібрати місце для установки антени


Звертаємо вашу увагу на те, що сам факт покупки антени ще не можемо гарантувати 100%-й прийом сигналу в конкретному місці, оскільки якість прийому залежить від багатьох факторів (потужності і віддаленості телецентру, щільності міської забудови та іншими).

Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок