Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

Антена T2WAVE UHF269 (прийом до 50-80км)


 • Немає в наявності

Приймальна антена T2WAVE UHF-269 призначена для прийому каналів цифрового Т2 та аналогового мовлення в ДМХ діапазоні. Антена є однією з найбільш потужних моделей телевізійних антен – її коефіцієнт підсилення становить до 17 дБ! Завдяки цьому антена може забезпечити пасивний прийом Т2 мовлення на видаленні від телецентру до 50-80 км! Антена виконана за схемою "хвильового каналу", але з застосуванням трьох траверс, що забезпечує високий коефіцієнт посилення самої антени та гостру діаграму спрямованості. Антена складається з 42 елементів. Елементи антени виконані з анодованого алюмінію. Для кріплення траверс з директорами та рефлекторів використані пластикові кріплення, конструкція яких дозволяє зібрати антену без інструменту за кілька хвилин. Антена є пасивною і її коефіцієнт підсилення становить 12...17 дБ в робочому діапазоні. У заводської поставці антена укомплектована пасивної платою узгодження з виходом для кабелю під F-коннектор. При необхідності посилення сигналу можна додатково підключити необхідний підсилювач в розрив кабелю зниження. Ще раз звертаємо вашу увагу, що за сприятливих умовах мовлення та розповсюдження телесигналу дана антена без додаткових підсилювачів здатна забезпечити стійкий прийом на видаленні до 50-80км. Для кріплення антени в тильній стороні передбачений хомут, що дозволяє зафіксувати її горизонтально на вертикально розташовану трубі або іншу конструкції відповідного діаметру. Для якісного прийому телеканалів правильним є горизонтальне розташування елементів антени.

Завдяки тому, що елементи антени, виконані з алюмінію, антена виходить легкою та в умовах неагресивної навколишнього середовища забезпечує тривалу експлуатацію. Антена поставляється в картонній упаковці у напіврозібраному вигляді і може бути зібрана протягом 3-5 хвилин з допомогою мінімального набору інструментів. Підключення кабелю зниження здійснюється F-роз'ємом.


Технічні дані та характеристики:

 • Тип антени – зовнішня, ефірна, Т2;
 • Кількість елементів - 42;
 • Матеріал, з якого виготовлені елементи антени - алюміній;
 • Робочий діапазон - 470...862 МГц (21...69 ДМХ канали);
 • Поляризація радіохвиль які приймаються - горизонтальна;
 • Коефіцієнт підсилення в діапазоні частот – 12...17 дБ *;
 • Ширина основної пелюстки діаграми спрямованості - 32º (горизонт.) / 40° (вертикал.);
 • Плата узгодження хвильового опору на 75 Ом - в комплекті поставки;
 • Рекомендований діаметр труби або щогли для монтажу антени - 20...50 мм;
 • Довжина у зібраному вигляді - 1050 мм;
 • Вага - 0.95 кг;
 • Поставка - у напіврозібраному вигляді в картонній упаковці;
 • Збереження працездатності і механічних властивостей при силі вітру до 20 м/с.

* - Коефіцієнт підсилення у всьому діапазоні ДМХ нерівномірний, але не нижче 12 дБ і не вище 17 дБ.


Для більш якісного та впевненого прийому програм за умови відсутності прямої видимості телецентру рекомендуємо антену встановлювати як можна вище. Не рекомендуємо встановлювати антену поблизу місць масового скупчення птахів (можливі механічне пошкодження антени та втрата експлуатаційних характеристик). При експлуатації антени за умови сильних вітрів потрібне застосування системи розтяжок на трубостойку та елементів антени. При виконанні робіт по установці антени на висоті необхідно використовувати страхувальний пояс. При установці антени на даху будинку або окремо стоїть щоглі необхідно забезпечити підключення антени до заземлюючим пристроїв.


Звертаємо вашу увагу на те, що сам факт покупки антени ще не можемо гарантувати 100%-й прийом сигналу в конкретному місці, оскільки якість прийому залежить від багатьох факторів (потужності і віддаленості телецентру, рельєфу місцевості шляхом поширення телесигналу до місця прийому, щільності міської забудови та іншими).

Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок