Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

Ajax DualCurtain Outdoor Бездротовий вуличний датчик руху штора  • В наявності: 10
  • Ціна: 5859грн.


Бездротовий вуличний двонаправлений датчик руху штора

 

 

Захищений від вологи та пилу корпус

Просунутий захист від маскування

Унікальні оптичні системи

Гнучкі налаштування зон детекції

Інженерна точність

 

DualCurtain Outdoor контролює периметр, не обмежуючи переміщення людей усередині. Дві незалежні оптичні системи з вузькими секторами огляду та гнучкі налаштування дозволяють точно задати зону, що охороняється, протяжністю до 30 метрів — виключивши з поля зору датчика ймовірні джерела хибних тривог. А унікальний програмний алгоритм ELSA відсіває перешкоди та спрацювання на тварин, реагуючи миттєво на людину.

 

По боках датчика розміщено дві оптичні системи з вузькими секторами огляду, кожна на базі двох ІЧ-сенсорів. Точність детекції завжди на високому рівні завдяки температурній компенсації. Сигнали сенсорів аналізують розроблений нами алгоритм ELSA.

 

Тільки якщо два сенсори однієї системи одночасно фіксують сигнал, характерний для рухів людини, датчик здіймає тривогу.

 

 

Миттєва реакція на людину

Імунітет до тварин

 

Як працює алгоритм ELSA

 

Аналіз сигналів критично важливий для датчика руху, який отримує мінімум інформації про об’єкт у зоні, що охороняється, через огляд по горизонталі у 4,5°. Точний аналіз забезпечує швидке реагування на людей, відсіюючи хибні спрацювання на тварин і природні для вулиці перешкоди.

 

DualCurtain Outdoor використовує триетапний програмний алгоритм, що аналізує сигнали двох вузьконаправлених ІЧ-сенсорів оптичної системи — ELSA.

 

Аналіз сигналів критично важливий для датчика руху, який отримує мінімум інформації про об’єкт у зоні, що охороняється, через огляд по горизонталі у 4,5°. Точний аналіз забезпечує швидке реагування на людей, відсіюючи хибні спрацювання на тварин і природні для вулиці перешкоди.

 

DualCurtain Outdoor використовує триетапний програмний алгоритм, що аналізує сигнали двох вузьконаправлених ІЧ-сенсорів оптичної системи — ELSA.

 

Аналіз форми

 

Форми сигналів ІЧ-сенсорів повинні відповідати характеру перетину зони, що охороняється, зловмисником. У будь-якому напрямку: перпендикулярно до напрямку оптики датчика або вздовж неї. На цьому ж етапі робиться поправка на інтенсивність сигналу, щоб врахувати віддаленість від сенсорів і габарити об’єкта.

Порівняння патернів

 

Амплітуди сигналів звіряються з базою патернів. Для її створення ми проаналізували тисячі тестових спрацювань датчиків-штор на людей, тварин, засвічення та інші природні перешкоди в різних погодних умовах. Патерни сигналів повинні збігатися або незначно відрізнятися від притаманних людині.

Звіряння часу

 

Коли сигнали обох ІЧ-сенсорів відповідають умовам: це рух і він притаманний людині, алгоритм ELSA зіставляє тимчасові вікна сигналів — чи синхронно верхній та нижній сенсор зафіксували рух.

 

На винесення вердикту «загроза» або «хибна тривога» алгоритму ELSA потрібні частки секунди.

 

Ефективність у ближній зоні

 

DualCurtain Outdoor використовує унікальну серед вуличних датчиків-штор технологію розширення зони, що охороняється. При ввімкненні «Детекції в ближній зоні» верхній ІЧ-сенсор датчика отримує додатковий вузький сектор огляду, спрямований під кутом 40 градусів униз відносно основного сектора. Режим дозволяє обом сенсорам детектувати рух при подоланні людиною захищеного периметра біля самого корпусу пристрою, нівелюючи характерну для таких датчиків сліпу зону.

 

Режим «Детекції у ближній зоні» призначений для захисту вікон та інших проходів, до яких немає доступу у тварин. Близькість векторів зон детекції істотно знижує ефективність імунітету до тварин.

 

Один корпус — два незалежних датчики

 

Дальність детекції двох оптичних систем регулюється незалежно, що дозволяє точно задати периметр, який охороняється DualCurtain Outdoor. І уникнути хибних тривог на кущ, що колишеться на вітрі, або людей, що проходять по громадському тротуару. А щоб огляд датчику не перекрила колона або водостічна труба на фасаді, оптичні системи можна відхилити по вертикалі. Через застосунок можна відрегулювати чутливість або деактивувати одну з оптичних систем.

 

 

Стійкість до атак

 

DualCurtain Outdoor не вдасться непомітно засліпити або відключити, навіть якщо Ajax знято з-під охорони. Оптичні системи датчика посилені просунутими сенсорами маскування, що реагують на перешкоди, завішування та зафарбовування корпусу. Тампер не дозволить непомітно зняти пристрій із кріплення. І навіть якщо датчик миттєво знищать, хабу знадобиться менше хвилини, щоб виявити втрату зв’язку та повідомити пульт охорони і користувачів про проблему.

Гарантоване доставлення тривог

 

Ми розробили радіопротокол Jeweller, щоб гарантувати безперебійну взаємодію всіх пристроїв системи безпеки. Радіопротокол використовує фрейми для синхронізації сеансів зв’язку пристроїв, автентифікацію для запобігання підміни та шифрування для захисту від крадіжки даних.

 

 

Двосторонній зв’язок на відстані до 1700 метрів

 

5 ретрансляторів радіосигналу ReX у системі

 

Налаштовуваний пінг від 12 секунд

 

Приголомшлива автономність

 

Завдяки низькому енергоспоживанню DualCurtain Outdoor працює роками від комплектних батарей. І завчасно попереджає про необхідність обслуговування пульт охорони та користувачів.

 

До 4 років роботи від батарей

 

Рівень заряду в застосунку

 

Сповіщення про низький заряд

Монтаж без головоломок

 

Процес підключення та налаштування DualCurtain Outdoor максимально економить час інженера монтажу. Щоб додати датчик до системи, достатньо відсканувати QR-код застосунком Ajax, призначити йому ім’я та кімнату. Налаштування відбувається у застосунку в реальному часі з використанням тестів зон виявлення та зв’язку. В разі необхідності датчик можна відключити або переналаштувати його системні параметри без виїзду на об’єкт, що охороняється.

 

Технічні параметри

 

Класифікація

Сповіщувач охоронний оптико-електронний радіоканальний

Тип датчика

Бездротовий

Використання

приміщення / вулиця

Сумісність

Hub Plus, Hub 2, Hub 2 Plus, ReX з OS Malevich 2.11 і вище

Чутливий елемент

ІЧ-сенсор, 4 шт

Дальність виявлення руху

Від 4 до 15 метрів (залежно від налаштувань) у кожної оптичної системи

 

Захист від хибних спрацьовувань

Є, тривога при детекції двох сенсорів та програмний алгоритм ELSA

Час доставлення сигналу тривоги

0,15 сек

Кут огляду

За горизонталлю — 6°

За вертикаллю — залежно від налаштувань

Швидкість визначення руху

Від 0,3 до 2 м/c

Чутливість

Налаштовується, 3 рівні

Елемент живлення:

2 x CR123А, 3 V

Строк роботи від батареї

До 4 років

Дізнатися більше

Температурний сенсор

Є

 

Радіопротокол Jeweller

Дальність зв’язку з датчиками — до 1700 м на відкритому просторі

Двосторонній звʼязок між пристроями

Робочі частоти: 868,0—868,6 МГц

Саморегульована потужність радіосигналу — до 20 мВт

Блочне шифрування, що базується на алгоритмі AES

Період опитування датчиків — 12−300 секунд

Частотний гопінг

 

Дізнатися більше про Jeweller >

Діапазон робочих температур

 

Від −25°С до +60°С

Допустима вологість

 

До 95%

Клас захисту

 

IP54

 

Антисаботаж

 

Захист від підміни

Сповіщення про глушіння

Тампер на відкриття і спробу відриву від кріплення

 

Розміри

174 × 123 × 88 мм

 

Вага

 

615 г

 

Гарантія

24 місяці від дати продажу

Гарантійні умови

Комплектація

 

Датчик руху DualCurtain Outdoor

Кріпильна панель SmartBracket

Два елементи живлення CR123А (попередньо встановлені)

Монтажний комплект

Посібник користувача

 

 

 

Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок