Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

LFP12-100 CSPower • В наявності: 10
 • Ціна: 10670грн.


Акумулятори LFP12-100 призначені для використання в системах автономного, аварійного та резервного живлення. Акумулятори виконані за технологією LiFePO4, завдяки чому класифікуються як літієві. Вони прийшли на зміну свинцево-кислотним АКБ і мають низку переваг - за вагою втричі легше при однаковій ємності, віддача при необхідності майже 100% запасеної енергії, високий допустимий струм розряду та заряду, допустимий глибокий розряд, термін служби в 4-5 разів довше, вбудовані системи самоконтролю та захисту. Акумулятори рекомендовані для використання всередині приміщень – вони повністю герметичні та не виділяють газів. Корпус акумулятора виконаний із міцного негорючого пластику, аналогічного застосовуваному в свинцево-кислотних АКБ. Акумулятори LiFePO4 оснащені контролерами BMS, які захищають їх від коротких замикань, перевантажень та глибокого розряду. Контролер BMS також стежить за станом комірок, врівноважуючи їхню ємність, щоб гарантувати більш тривалий термін служби батареї. Термін служби літієвих АКБ при 100% розрядах не менше ніж 2000 циклів (від 5 років). Літієві АКБ допускають тривалий розряд струмом 0,5С та короткочасний розряд струмом 1С (С – номінальна ємність), а також допускають швидку зарядку. Номінальна робоча напруга акумуляторів LFP12-100 – 12,8В. Рекомендовані сфери використання даних акумуляторів:

 • джерела безперебійного живлення;
 • системи аварійного живлення (наприклад, при надзвичайних ситуаціях);
 • системи аварійного та автономного освітлення (наприклад, при надзвичайних ситуаціях);
 • автономні та резервні системи електропостачання на базі сонячних батарей;
 • системи живлення обладнання для телекомунікації та зв'язку.

 

Акумулятори мають міжнародні сертифікати ISO 9001 / 14001, CE, IEC 60896-21/22.

 

Технічні характеристики та особливості:

 

Модель

LFP12-100

Тип акумулятора

Необслуговуваний, LiFePO4

Електричні характеристики

Номінальна напруга

12,8 В

Номінальна ємність

100 А*год

Потужність, що запасається, Вт

1280 Вт

Тип терміналу для підключення клем

M8

Тривалість експлуатації

> 2000 циклів при 100% розряді

Щомісячний саморозряд

< 3%

ККД заряду

100% струмом 20,0 А

ККД розряду

96...99% струмом 50,0 А

Стандартний заряд

Напруга зарядного пристрою

14,6…15,2 В

Рекомендований режим заряджання АКБ

Струмом 20,0 А до 13,6 В / струмом 2,0 А після 13,6 В

Номінальний струм заряду

Не більше 30,0 А

Максимально допустимий струм заряду

100,0 А

Напруга припинення заряду

14,6 ±0,2 В

Стандартний розряд

Номінальний струм тривалого розряду

< 50,0 А

Максимальний струм тривалого розряду

100,0 А

Напруга припинення розряду

10,0 В

Умови експлуатації та зберігання

Температура під час заряджання *

+0…+45ºC

Температура під час розряду *

-20…+60ºC

Температура зберігання

+0…+40ºC

Ступінь вологозахисту

IP 21

Механічні

Тип використовуваних елементів та схема їх комутацій

32650, 4S16P

Тип пластику для корпусу

ABS

Габарити корпусу АКБ (без урахування клем)

330х172х215 мм

Вага

11,5±0,1 кг

Питома вагова енергія

111 Вт / кг

 

* - звертаємо увагу, що рекомендована температура розряду та заряду відрізняються! Заряд при негативних температурах призводить до суттєвої деградації комірок АКБ і як наслідок зниження терміну експлуатації у рази!

 

 

ВАЖЛИВІ ІНСТРУКЦІЇ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ПРИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЛИТІЄВОГО АКБ:

 

 1. Розміщуйте АКБ у прохолодному та провітрюваному місці. Уникайте розміщення його під прямими променями Сонця на вулиці або за склом у приміщенні! НЕ накривайте АКБ коробками та одягом!
 2. Будь ласка, уникайте експлуатації АКБ у присутності сильних електромагнітних чи електростатичних перешкод! В іншому випадку це може призвести до виходу з ладу плати управління батареєю.
 3. НЕ поміщайте пальці, долоні або частини тіла на клеми АКБ!
 4. НЕ використовуйте АКБ із пошкодженими проводами!
 5. НЕ наступайте і не сідайте на АКБ!
 6. Уникайте замикання клем АКБ металевими предметами та дротами!
 7. НЕ кидайте АКБ у вогонь та не нагрівайте його! ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ використовувати або зберігати АКБ у місцях з високою температурою (поряд із джерелом вогню, плитою, в автомобілі в спеку або під прямим сонячним промінням)!!! В іншому випадку це може призвести до перегріву, спалаху або несправності.
 8. АКБ не має функції водонепроникності! Будь ласка, уникайте використання його у вологому середовищі. НЕ наливайте рідину на поверхню або всередину корпусу! НЕ занурюйте його в будь-яку рідину!
 9. Якщо АКБ випадково впав у воду під час використання, НЕ рятуйте його вручну! Використовуйте ізоляційні матеріали, щоб витягти його з води. Негайно вимкніть живлення та помістіть його у безпечне відкрите місце. Тримайтеся на безпечній відстані від нього! НЕ використовуйте АКБ знову, це пов'язано з ризиком для життя оточуючих чи майна! Зверніться до місцевого відділення ДСНС для вирішення вашої проблеми.
 10. НЕ торкайтеся клем АКБ мокрими руками і не протирайте АКБ вологою тканиною, це може призвести до ураження електричним струмом!
 11. Якщо АКБ потребує ремонту, зверніться до авторизованих представників. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ розбирати чи модифікувати АКБ самостійно! Неправильне збирання може призвести до нещасних випадків, таких як загоряння або ураження електричним струмом. Несанкціоноване розбирання корпусу АКБ анулює вашу гарантію!
 12. Якщо ви виявите ненормальні явища, наприклад здуття корпусу або витік з нього, вчасно зв'яжіться з авторизованими представниками. Якщо корпус АКБ протікає всередині та прилипає до шкіри чи одягу, негайно промийте його водою. Якщо рідина, що випливає з корпусу, випадково потрапила в очі, НЕ тріть їх! Промийте водою та негайно зверніться за медичною допомогою!
 13. Для чищення від пилу та бруду корпусу АКБ рекомендується використовувати суху неабразивну тканину та нейтральний засіб для чищення для мобільного телефону або дисплея комп'ютера.
Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок