Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

TP-LINK TL-WR841N (300M, 4xLAN) • В наявності: 5
 • Ціна: 750грн.


TP LINK TL-WR841N - це багаторежимний маршрутизатор на базі роутера: власне сам бездротової Wi-Fi роутер, точка доступу, міст / підсилювач сигналу, WISP-роутер. Також в роутері передбачений 4-х портовий комутатор-маршрутизатор для провідних підключень пристроїв. Роутер підтримує актуальні сьогодні стандарти Wi-Fi з'єднання - 802.11b / g / n і забезпечує динамічну швидкість передачі даних по радіоканалу до 300 Мбіт / с, що забезпечує відмінний серфінг в інтернеті, перегляд онлайн відеоконтенту (аж до HD дозволу) і онлайн-ігри . Пристрій підтримує системи захисту з'єднання WPA / WPA2 для обмеження неавторизованого доступу до мережі і забезпечує підключення до мережі з використанням статичного і динамічного IP і протоколами з'єднання PPPoE / PPtP / L2TP / 802.1x, а також підтримує функцію VLAN. За якістю роботи, зручності інсталяції та вартості даний роутер відноситься до середнього класу роутерів на ринку України.

 У маршрутизаторі передбачена система контролю пропускної здатності IP QoS на основі IP / MAC, яка дозволяє оптимально розподілити канал між усіма користувачами мережі і забезпечити користувачів необхідною пропускною спроможністю для вимогливих додатків.

У роутере використана технологія ССА (оцінка доступності каналу), яка дозволяє автоматично уникнути конфлікту каналів при передачі даних, що підвищує продуктивність бездротового з'єднання.

Захистити створену вами Wi-Fi мережу від підключення несанкціонованих користувачів дозволяє перехід в режим роботи з шифруванням передачі даних з використанням унікального ключа (пароля), який вводить адміністратор мережі або активація режиму фільтрації підключаються бездротових пристроїв по їх IP / MAC-адресами. Роутер оснащений кнопкою "швидкої настройки захисту" (QSS) і завдяки цьому, користувач може миттєво встановити захист бездротової мережі шляхом одноразового натискання кнопки QSS, після чого в бездротовому з'єднанні буде автоматично встановлений захист WPA2 (більш надійна в порівнянні з шифруванням WEP). Це швидкий і дуже зручний спосіб установки захисту - адже при цьому немає необхідності запам'ятовувати пароль!

За своїми можливостями дана модель роутера забезпечить Wi-Fi покриттям квартиру, приватний будинок або невеликий офіс.

Багато користувачів можуть вам сказати що між моделями TP LINK TL-WR841N і TL-WR840N немає жодної різниці і частково будуть праві. Для "непросунутого" користувача дійсно все ідентично. А ось "просунуті" користувачі зможуть помітити відмінності в прошивці - TP LINK TL-WR841N є підтримка DD-WRT, яка дозволяє перетворити роутер в LINUX-сервер з багатим функціоналом.

Особливості TP LINK TL-WR841N:


 • Повна сумісність з пристроями, що підтримують стандарти 802.11b / g / n в частотному діапазоні 2,4 ГГц;
 • Швидкість передачі даних до 300 Мбіт / с по мережі Wi-Fi;
 • Підтримувані протоколи підключення - статичний / динамічний IP, PPPoE, PPtP, L2TP;
 • Підтримка QoS технології (вибір пріоритетної смуги пропускання / швидкості з'єднання);
 • Технологія CCA покращує продуктивність бездротової мережі в результаті автоматичного запобігання конфліктів взаємного використання каналів;
 • Підтримка шифрування 64/128/152 біт WEP, типів аутентифікації WPA, WPA2 і WPA-Mixed;
 • Можливість швидкого встановлення захищеного з'єднання без будь-яких налаштувань за допомогою натискання кнопки WPS;
 • Функція VLAN для IPTV і додаткових послуг від Інтернет-провайдера;
 • Функція настройки пріоритетів гарантує якість роботи чутливих програм (наприклад, перегляд відео і дзвінки по мережі);
 • Використання режиму підсилювача Wi-Fi (WDS) для розширення вашої мережі;
 • Захист від DoS-атак, міжмережевий екран SPI, фільтрація IP-адрес / MAC-адрес / доменних імен, прив'язка IP і MAC адрес.
Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок