Час роботи
Пн-Пт з 9 до 17 Сб з 10 до 15
Наша адреса
м. Одеса, вул. Агрономічна, буд.6
×
Получить консультацию
Закажи бесплатный звонок, получи консультацию профессионалов

Контролер заряду POW Keeper-1230  • В наявності: 15
  • Ціна: 1552грн.


Контролер заряду POW Keeper-1230 – доступний MPPT-контролер для заряджання АКБ від сонячних батарей. Контролер дозволяє працювати з АКБ на 12 або 24В та автоматично підлаштовується під робочу напругу підключеного АКБ. Виробник подбав і про тип підтримуваних АКБ - користувач може використовувати типи SLA / GEL, літієві LiFePO4, що обслуговуються. Контролер дозволяє підключити сонячні батареї потужністю до 390Вт (при 12В АКБ) та до 780Вт (при 24В АКБ). Головною перевагою даного контролера є використання технології MPPT, яка дозволяє користувачеві використовувати до 97-99% енергії, що виробляється сонячними батареями! Залежно від виробленої сонячними батареями в даний момент енергії контролер в автоматичному режимі підбирає точку максимальної потужності (MPP) і навіть при низькій освітленості батарей (хмарне небо) отримувати максимально можливу енергію. У порівнянні з контролерами класу PWM виграш за ККД у даного контролера мінімум на 10-15% вище.

 

Контролер оснащений РК-дисплеєм для відображення параметрів роботи, а також для можливості проведення користувача налаштування параметрів заряду та розряду АКБ, підключення навантаження. Залежно від напруги на АКБ, контролер регулюватиме процес заряду та подавати/відключатиме живлення навантаження. Для ефективного відведення тепла та захисту від перегріву корпус контролера виконаний із металу. Органами керування контролера є дві кнопки на передній панелі – ВВЕРХ / MENU (для переходу до перегляду та зміни налаштувань, збереження змін), SET (для зміни параметра). Для зарядки смартфонів та павербанків у контролері на лицьовій панелі розташовані два USB порти. Контролер оснащений вбудованим датчиком температури, який необхідний для компенсації температур напруги при заряді АКБ.

 

Технічні характеристики:

Тип контролера

MPPT

Режим заряду АКБ

Чотирьохступінчастий: постійний струм (MPPT), постійна напруга (режим поглинання), заряд плавальний, вирівнюючий заряд

Напруга на АКБ

8…32 В

Максимальна напруга холостого ходу масиву сонячних батарей

75 В

Ефективність перетворення сонячної енергії

≤ 99%

Максимально допустима потужність сонячних батарей щодо напруги системи

390 Вт (12 В), 780 Вт (24 В)

Типи АКБ, що підтримуються *

Що обслуговуються, SLA, GEL, LiFePO4

Номінальний струм заряду від сонячних батарей

< 30 А

Максимальний струм після виходу «навантаження»

30 А

Рекомендовані налаштування для різних АКБ **

SLA

GEL

Flood

LiFePO4

Напруга заряду, що вирівнює *

14,8

14,4

14,6

 

Напруга поглинаючого заряду *

14,6

14,2

14,4

 

Напруга підтримуючого заряду *

13,8

13,8

13,8

 

Напруга вимикання живлення навантаження через розряд *

10,8

10,8

10,8

 

Напруга відновлення живлення навантаження *

12,6

12,6

12,6

 

Падіння напруги, що вноситься

< 0,3 В

Власне споживання

< 9.2 мА (12 В) / < 11.7 мА (24 В)

Відключення від АКБ при підвищенні його напруги до

16 В (12 В) / 32 В (24 В)

Індикація

РК індикатор

Керування

Дві кнопки

Заряджання для смартфона

Так, два USB порти, 5 В/2 А сумарно

Максимальний переріз проводів, що підключаються

10 мм²

Матеріал корпусу

Пластик + метал

Ступінь захисту корпусу

IP 30

Відведення тепла

Пасивний, за допомогою радіатора

Допустима вологість

20 ... 95%, без утворення конденсату

Діапазон робочих температур

-20…+55ºС

Максимально допустима висота підйому над рівнем моря

3000 м

Габарити

195х133х55 мм

Вага нетто

1,0 кг

Монтаж

На вертикальну поверхню

* - для правильної експлуатації АКБ користувач повинен при першому включенні налаштувати тип АКБ та параметри його заряду;

** - при напрузі АКБ 24 В усі значення множаться на 2.

 

Порядок інсталяції контролера та підключень сонячних батарей, АКБ, навантаження:

1.      Виберіть місце для встановлення контролера так, щоб уникнути падіння прямих сонячних променів, впливу високих температур та води (пара), забезпечувалася вентиляція. Для забезпечення вентиляції необхідно відступити з будь-якої сторони не менше 15 см від навколишніх предметів.

2.      У вибраному місці для встановлення прикладіть до стіни напрямну пластину (йде в комплекті постачання) і позначте маркером точки кріплення. Потім дрилем просвердліть отвори в зазначених місцях і зафіксуйте гвинти.

3.      Вставте капелюшки гвинтів у монтажні отвори на корпусі контролера та зафіксуйте контролер.

4.      Далі починайте підключення. В першу чергу підключіть "+" і "-" АКБ до відповідних клем контролера. Потім підключіть "+" і "-" фотомодулів до відповідних клем контролера. Після цього підключіть "+" і "-" навантаження до відповідних клем контролера.

 

Дотримуйтесь полярності підключень! Після підключення АКБ, якщо він не розряджений, протягом кількох секунд контролер увімкнеться і з'явиться індикація. У даній моделі контролера загальний «плюс» (сонячні батареї, АКБ, вихід на навантаження), який необхідно заземлити відповідно до вимог техніки безпеки та правил ПУЕ.

 

Звертаємо вашу увагу, що порядок відключення суворо зворотний! Недотримання порядку підключення або відключення призводить до виходу з ладу контролера та не підпадає під гарантійні зобов'язання!

 

Для зручності комутацій підключень сонячних батарей та АКБ, а також захисту виробник рекомендує додатково придбати та встановити грозозахист (УЗІП) та автомати постійного струму.

 

РК індикатор

РК індикатор контролера дуже інформативний і дозволяє користувачеві ознайомитися з параметрами роботи контролера і за необхідності підлаштувати їх.

 

Після включення, за відсутності натискання кнопок протягом 20 секунд, з інтервалом 3 секунди на індикаторі будуть циклічно змінюватися три наведені нижче інтерфейси.

 

 

Основний інтерфейс

Після входу в основний інтерфейс при послідовному натисканні кнопки ВВЕРХ / МЕНЮ ви циклічно перемикатиметеся між підменю, відображеними на малюнку.

 

Режим роботи навантаження.

 

У цьому підменю можна настроїти пріоритетний режим роботи контролера. При виборі режиму «24H» живлення навантаження здійснюється 24 години на добу і можливе ручне увімкнення/вимкнення. У режимах «1H»…«23H» ви вибираєте час роботи навантаження в годинник після заходу Сонця (режим нічного освітлення).

Вибір типу АКБ.

У цьому підменю ви можете вибрати вид використовуваного АКБ. Варіанти вибору представлені на малюнку.


Несправності та збої у роботі.

Розсилка новин
Задати питання
Зворотній дзвінок